O mnie

Szymon Zduńczyk - fotograf slubny z Gdańska Absolwent Szkoły Filmowej w Łodzi i Politechniki Gdańskiej laureat wielu nagród w konkursach fotograficznych w kraju i za granicą. Właściciel Agencji Foto Oko i fotograf zawodowy od 2004 roku. Prowadzi kursy, warsztaty i plenery fotograficzne w Trójmieście. Jest wydawcą kursów fotografii wideo, prowadzi szkolenia fotograficzne online i jest właścicielem internetowej szkoły fotografii Akademia Foto Oko więcej...

Dlaczego właśnie ja?

  • Fotografuje śluby ponad 10. lat - duże doświadczenie to Wasz spokój o zdjęcia.

  • Wykształcenie fotograficzne - skończyłem Szkołę Filmową w Łodzi i Politechnikę Gdańską, czyli rzetelność i dokładność inżyniera, a pomysły artysty fotografa.

  • Nagrody i wyróżnienia w konkursach fotograficznych - szkoła to nie wszystko, liczą się także osiągnięcia.

  • Prowadzę firmę pod szyldem Agencji Foto Oko - masz pewność legalności mojego działania i pewności swoich zdjęć.

  • Renomowani klienci korporacyjni - spójrz na listę klientów i nie wahaj się zaufać właśnie mi.

  • Doświadczenie fotografa ślubnego jest niesłychanie ważne. Podczas uroczystości nie ma czasu na złe decyzje. Niewłaściwą decyzja fotografa ślubnego nie da się już naprawić, czy nie da się odtworzyć jeszcze raz ślubu i wesela. Oczywiście są takie momenty, gdzie można w mniejszym pośpiechu dokonywać korekt ustawienia aparatu fotograficznego np. podczas wesela kiedy zabawa nabiera rozpędu lub w czasie pleneru fotograficznego. Niestety nie da się powtórzyć momentu błogosławieństwa, zaślubin, pierwszego tańca itp.

    Copyright: Szymon Zduńczyk 2004-2016